O nás

Společnost PROFI CREDIT je významným poskytovatelem úvěrových finančních služeb. Je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group, která kromě České republiky působí v dalších třech zemích střední a východní Evropy, a to ve Slovenské republice, v Polsku, v Bulharsku a v Rusku. Je úspěšnou společností se stabilním a výkonným týmem.

Základní filozofií společnosti PROFI CREDIT je osobní přístup. Půjčky a úvěry nabízí prostřednictvím sítě úvěrových poradců, kteří jsou připraveni klienta kdykoliv navštívit, ale své služby poskytují i v kamenných pobočkách. Jen v České republice je na tisíc úvěrových poradců, kteří zájemcům o půjčku nebo úvěr pomáhají vybrat ten nejvhodnější produkt.

Nebankovní půjčky v Karviné a okolí

Nabízíme půjčky a úvěry pro Karvinou a okolí. Půjčky pro občany obce Albrechtice, Bohumín (Nový Bohumín, Pudlov, Skřečoň, Starý Bohumín, Šunychl, Vrbice, Záblatí), Český Těšín (Dolní Žukov, Horní Žukov, Koňákov, Mistřovice, Mosty, Stanislavice ), Dětmarovice (Koukolná), Dolní Lutyně (Věřňovice), Doubrava, Havířov (Bludovice, Dolní Datyně, Dolní Suchá, Město, Podlesí, Prostřední Suchá, Šumbark, Životice), Horní Bludovice (Prostřední Bludovice), Horní Suchá, Chotěbuz, Karviná (Doly, Fryštát, Hranice, Lázně Darkov, Louky, Mizerov, Nové Město, Ráj, Staré Město), Orlová (Lazy, Lutyně, Město, Poruba), Petrovice u Karviné (Dolní Marklovice, Prstná, Závada), Petřvald, Rychvald, Stonava, Těrlicko (Dolní Těrlicko, Horní Těrlicko, Hradiště).

Kontaktujte nás

PROFI CREDIT Czech, a. s.
Jan Ševčík
Fryštátská 64/9
733 01 Karviná

Mobil: 602 218 648
E-mail: jan.sevcik@proficredit.cz